









| Gyártási év | 2019 |
| Üzemanyagtípus | Dízel |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki | 2027/08 |
| Futott km | 162520 |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Sebességváltó | Automata sebességváltó |
| Sebességváltó leírás | Automata |
| Hengerűrtartalom | 1498 cm³ |
| Futásteljesítmény | 88 kW, 120 LE |
| Szállítható személyek | 3 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális klíma |
| Szín | Fehér |
| Kárpitszín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 670 kg |
| Össztömeg | 2 240 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/5069110, (+36) 20/5394758 |
| hasznaltautom5@emilfrey.hu | |
| Megtekinthető | Budapest, XIX.ker, André Citroen u. 1. |