









| Gyártási év | 2025 |
| Üzemanyagtípus | Dízel |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki | 2029/06 |
| Futott km | 12309 |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Újszerű |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Sebességváltó leírás | Automata |
| Hengerűrtartalom | 1997 cm³ |
| Futásteljesítmény | 130 kW, 177 LE |
| Szállítható személyek | 2 fő |
| Ajtók | 4 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Sötétszürke |
| Kárpitszín | Szürke |
| Saját tömeg | 1 775 kg |
| Össztömeg | 3 100 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/5069110, (+36) 20/5394758 |
| hasznaltautom5@emilfrey.hu | |
| Megtekinthető | Budapest, XIX.ker, André Citroen u. 1. |