











| Gyártási év | 2025 |
| Üzemanyagtípus | Dízel |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 3 |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 2184 cm³ |
| Futásteljesítmény | 103 kW, 140 LE |
| Szállítható személyek | 3 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Kárpitszín | Fekete |
| Saját tömeg | 2 060 kg |
| Össztömeg | 3 500 kg |
| Telefonszám | (+36) 1/3585858, (+36) 1/3585858 |
| info@emilfrey.hu | |
| Alvázszám | VF7YDF6FXSG018848 |
| Megtekinthető | 1194 Budapest, André Citroen utca 1. |