






| Gyártási év | 2025 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Kivitel | furgon |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 2 179 cm³ |
| Futásteljesítmény | 103 kW |
| Szállítható személyek | 3 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Saját tömeg | 2 080 kg |
| Össztömeg | 3 500 kg |
| Telefonszám | (+36) 20/4323561 |
| bihi.balazs@opeltriplex.hu | |
| Nyári gumi méret | 215/70/15 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |