
















| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2024 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | forgalomból ideiglenesen kivont |
| Műszaki | 2028/5 |
| Futott km | 74853 |
| Kivitel | furgon |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm³ |
| Futásteljesítmény | 110 kW |
| Szállítható személyek | 3 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 1 840 kg |
| Össztömeg | 3 070 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/4763594 |
| krayzell.gyorgy@renaultbudapest.hu | |
| Alvázszám | VF1FL000871995762 |
| Nyári gumi méret | 215/65/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |