











| Gyártási év | 2010 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2027/3 |
| Futott km | 343411 |
| Kivitel | furgon |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | manuális/kézi 5 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 560 cm³ |
| Futásteljesítmény | 66 kW |
| Szállítható személyek | 2 db |
| Ajtók | 3 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Szín | piros |
| Saját tömeg | 1 290 kg |
| Össztömeg | 1 805 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/4763594 |
| krayzell.gyorgy@renaultbudapest.hu | |
| Alvázszám | VF7LR9HVCAY552998 |
| Nyári gumi méret | 195/65/15 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |