






| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2026 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | okmányok nélkül |
| Kivitel | billenőplatós |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm³ |
| Futásteljesítmény | 110 kW |
| Szállítható személyek | 7 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 2 114 kg |
| Össztömeg | 3 500 kg |
| Telefonszám | (+36) 20/6655021 |
| kustra.tamas@renaultbudapest.hu | |
| Nyári gumi méret | 205/75/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |