





| Gyártási év | 2020 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Futott km | 473000 |
| Kivitel | furgon |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 598 cm³ |
| Futásteljesítmény | 88 kW |
| Szállítható személyek | 2 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 1 393 kg |
| Össztömeg | 2 143 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/6203391 |
| halbak.andras@carnetriegler.hu | |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |