







| Gyártási év | 2026 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Kivitel | furgon |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 461 cm³ |
| Futásteljesítmény | 70 kW |
| Szállítható személyek | 3 db |
| Ajtók | 3 ajtó |
| Saját tömeg | 1 444 kg |
| Össztömeg | 2 027 kg |
| Telefonszám | (+36) 20/5941158 |
| elekes.szilard@renaultbudapest.hu | |
| Nyári gumi méret | 205/60/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |