











| Gyártási év | 2020 |
| Üzemanyagtípus | dízel |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2028/3 |
| Futott km | 237700 |
| Kivitel | furgon |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 2 287 cm³ |
| Futásteljesítmény | 103 kW |
| Szállítható személyek | 3 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 2 095 kg |
| Össztömeg | 3 500 kg |
| Telefonszám | (+36) 30/5952507 |
| valdinger.krisztian@carnetriegler.hu | |
| Nyári gumi méret | 215/75/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |