











| Gyártási év | 2025 |
| Üzemanyagtípus | Hibrid |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki | 2029/03 |
| Futott km | 10834 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Sebességváltó leírás | Fokozatmentes |
| Hengerűrtartalom | 1987 cm³ |
| Futásteljesítmény | 112 kW, 152 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Kárpitszín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 520 kg |
| Össztömeg | 1 920 kg |
| Csomagtartó | 358 liter |
| Tető | Fix üvegtető |
| Telefonszám | (+36) 20/9356350, (+36) 20/9675368 |
| hasznaltauto@emilfrey.hu | |
| Nyári gumi méret | 225/50 R 19 |
| Megtekinthető | 1149 Budapest, Mogyoródi út 34-40. |