







| Gyártási év | 2026 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | fokozatmentes automata |
| Sebességváltó leírás | Fokozatmentes |
| Hengerűrtartalom | 1 798 cm³ |
| Futásteljesítmény | 72 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | sötétkék |
| Saját tömeg | 1 455 kg |
| Össztömeg | 1 860 kg |
| Csomagtartó | 377 ℓ |
| zsuzsa.banhalmi@toyotam5.hu | |
| Nyári gumi méret | 225/55/18 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |