














| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2019 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | forgalomból ideiglenesen kivont |
| Műszaki | 2028 |
| Futott km | 121318 |
| Kivitel | kombi |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 332 cm³ |
| Futásteljesítmény | 103 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | ezüst |
| Saját tömeg | 1 287 kg |
| Össztömeg | 1 881 kg |
| Csomagtartó | 588 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 30/4763594 |
| krayzell.gyorgy@renaultbudapest.hu | |
| Alvázszám | VF1RFB00163852011 |
| Nyári gumi méret | 205/55/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |