











| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2025 |
| Üzemanyagtípus | hibrid (benzin) |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2029/10 |
| Futott km | 6108 |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | fokozatmentes automata |
| Sebességváltó leírás | Fokozatmentes |
| Hengerűrtartalom | 1 798 cm³ |
| Futásteljesítmény | 72 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | bordó/meggy |
| Saját tömeg | 1 405 kg |
| Össztömeg | 2 690 kg |
| Csomagtartó | 380 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/4160920 |
| erno.feher@toyotam5.hu | |
| Nyári gumi méret | 225/50/18 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |