





| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2021 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2027/5 |
| Futott km | 188000 |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | megkímélt |
| Sebességváltó | automata 7 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Automata |
| Hengerűrtartalom | 1 498 cm³ |
| Futásteljesítmény | 110 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 1 393 kg |
| Össztömeg | 1 929 kg |
| Csomagtartó | 521 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 30/8257238 |
| polgar.zoltan@fortop.hu | |
| Nyári gumi méret | 215/55/17 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |