




| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2026 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | forgalomból ideiglenesen kivont |
| Műszaki | 2025/12 |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 332 cm³ |
| Futásteljesítmény | 103 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | automata klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 1 266 kg |
| Össztömeg | 1 780 kg |
| Csomagtartó | 422 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/6655021 |
| kustra.tamas@renaultbudapest.hu | |
| Nyári gumi méret | 215/55/18 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |