












| Gyártási év | 2026 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Kivitel | kupé (sport) |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | hátsó kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | duplakuplungos automata 7 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Automata |
| Hengerűrtartalom | 1 798 cm³ |
| Futásteljesítmény | 221 kW |
| Szállítható személyek | 2 db |
| Ajtók | 2 ajtó |
| Saját tömeg | 1 108 kg |
| Össztömeg | 1 360 kg |
| Csomagtartó | 196 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/5941158 |
| elekes.szilard@renaultbudapest.hu | |
| Nyári gumi méret | 215/40/18 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |