











| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2018 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2028/4 |
| Futott km | 121568 |
| Kivitel | ferdehátú |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | tiptronik 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | tiptronik 6 fokozat |
| Hengerűrtartalom | 1 998 cm³ |
| Futásteljesítmény | 149 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | bordó/meggy |
| Saját tömeg | 1 564 kg |
| Össztömeg | 2 230 kg |
| Csomagtartó | 541 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/4160920 |
| erno.feher@toyotam5.hu | |
| Nyári gumi méret | 235/50/17 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |