











| Gyártási év | 2015 |
| Üzemanyagtípus | hibrid (benzin) |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2027/12 |
| Futott km | 124296 |
| Kivitel | ferdehátú |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | fokozatmentes automata |
| Sebességváltó leírás | Fokozatmentes |
| Hengerűrtartalom | 1 798 cm³ |
| Futásteljesítmény | 73 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | kék |
| Saját tömeg | 1 310 kg |
| Össztömeg | 1 840 kg |
| Csomagtartó | 360 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/4160920 |
| erno.feher@toyotam5.hu | |
| Nyári gumi méret | 225/45/17 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |