














| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2015 |
| Üzemanyagtípus | hibrid (benzin) |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2027/7 |
| Futott km | 197168 |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Hajtás | összkerék |
| Állapot | normál |
| Sebességváltó | fokozatmentes automata |
| Sebességváltó leírás | Fokozatmentes |
| Hengerűrtartalom | 2 494 cm³ |
| Futásteljesítmény | 114 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális kétzónás klíma |
| Szín | barna |
| Saját tömeg | 1 785 kg |
| Össztömeg | 2 395 kg |
| Csomagtartó | 555 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 30/2302283 |
| ditroi.tamas@automirai.hu | |
| Alvázszám | JTJBJRBZ002021728 |
| Nyári gumi méret | 225/60/18 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |