











| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2022 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2026/8 |
| Futott km | 10565 |
| Kivitel | szedán |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | kitűnő |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 1 490 cm³ |
| Futásteljesítmény | 92 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 4 ajtó |
| Klíma | manuális klíma |
| Szín | fehér |
| Saját tömeg | 1 370 kg |
| Össztömeg | 1 800 kg |
| Csomagtartó | 471 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 20/4160920 |
| erno.feher@toyotam5.hu | |
| Nyári gumi méret | 195/65/15 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |