





| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2018 |
| Üzemanyagtípus | benzin |
| Okmány | érvényes okmányokkal |
| Műszaki | 2028/3 |
| Futott km | 122000 |
| Kivitel | városi terepjáró (SUV, crossover) |
| Henger elrendezés | soros álló |
| Hajtás | első kerék |
| Állapot | újszerű |
| Sebességváltó | manuális/kézi 6 fokozat |
| Sebességváltó leírás | Manuális |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Futásteljesítmény | 92 kW |
| Szállítható személyek | 5 db |
| Ajtók | 5 ajtó |
| Klíma | digitális klíma |
| Szín | szürke |
| Saját tömeg | 1 280 kg |
| Össztömeg | 1 730 kg |
| Csomagtartó | 356 ℓ |
| Telefonszám | (+36) 30/8257238 |
| polgar.zoltan@fortop.hu | |
| Nyári gumi méret | 205/60/16 |
| Megtekinthető | Telefonos egyeztetés után megtekinthető! |